Koncertcikls vecākiem "Rudens krāsas mūzikā"

Visu oktobri un novembrī  pedagogi ar saviem audzēkņiem gatavo klases koncertus vecākiem, Šie koncerti ir īpaši apmeklēti, jo vecāki ar prieku un gandarījumu klausās savu bērnu muzikālajā izaugsmē. Pēc koncerta ir iespēja neformālā gaisotnē aprunāties ar skolotājiem un citiem vecākiem paraudzēkņu sasniegumies vai problēmām.
Rudenīgajā noskaņā muzicēja ped. A.Beļskas, I.Štelmaheres, AKlāsones un L.Jeriševas audzēkņi, bet koncertcikls vēl turpinās!

13.10.2019. Koncerts "Bārda. Pūce. Butāns: Mīlestības mūzika"

Ar stāvovācijām koncertzālē Zinta izskanēja jauktā kora "Sidrabe" ( diriģents Jānis Lapsa) koncerts, kurā atskaņoja divus ciklus ar F.Bārdas dzeju.

19.10.2019. Koncerts

Koncertzālē Zinta viesojās Raimonds un Oskars Petrauski, kuri atskaņoja latviešu komponistu un savas kompozīcijas.

18.09.2019. Pasaules talka

Kustība "Lielā talka"un Latvijas Pašvaldību savienība aicināja ikvienu Latvijas iedzīvotāju pievienoties akcijai «World Cleanup Day» jeb Pasaules talka un akcijai «Laimes koki», lai kopīgiem spēkiem ar citiem Pasaules iedzīvotājiem padarītu mūsu pasauli tīrāku, zaļāku un skaistāku.

Arī mūsu audzēkņi pievienojās šai akcijai, 18.septembrī pie jaunās koncerzāles iestādot trīs hortenziju stādus.

20.09.2019. Kultūras namam - 80

20.septembrī  Dobeles mūzikas skolas Zēnu koris piedalījas Kultūras nama 80 gadu jubilejas koncertā, kur kopā ar jaukto kori "Septiņi sapņi""atskaņoja  "Krustiem zvaigznes debesīs"

Audzēkņu koncerti novadā.

Mācību procesa viena no sastāvdaļām ir audzēkņu koncertdarbība, tā pilnveidojot savu skatuves kultūru un pieredzi.
28.septembrī akordeonistu ansamblis ped. G.Aboliņas vadībā muzicēja Naudītes kultūras centrā Senioru dienas pasākumā, bet Zēnu koris (diriģente K.Zandersone) A.Narvaiša jubilejas koncertā Dobeles kultūras namā.

9.oktobrī akordeonistu ansamblis ped.Gitas Āboliņas vadībā koncertēja Tērvetes PII pedagogiem.

Uzsākot jauno - 2019./2020. mācību gadu!

15.06.2019. Skolas atklāšanas ceremonija

Jūnija vidū notika ilgi gaitītais pasākums - skolas atvēršanas svētki.  Uz šo notikumu bija ieradiešies:  mecenāts Aleksejs Kudrins, P.Avena fonda "Paaudze"pārstāvji, projekta "dvēsele" Irina Biržina, arhitekti būvnieki, dizaineri un dauzdi citi, kas palīdzēja un atbalstīja skolas atdzimšanu un koncertzāles Zinta būvniecību.

.