16.-23.05.2021 - XXVI Latvijas MS Pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu izpildītāju konkurss

Lepojamies ar flautistu  Līvas Eglītes un Līvas Blumfeldes sniegumu šajā konkursā. Konkurss norisinājās attālināti, iesniedzot priekšnesumus video formātā. Augsto žūrijas novērtējumu - III vietas laureāta diplomu ieguva Līva Eglīte, savukārt Līvai Blumfeldei tikai nedaudz pietrūka līdz godalgotajām vietām. Paldies abām konkursantēm un viņu skolotājiem- Allai Pīlapai un koncertmeistaram Valdim Tensonam!

17.05.2021. Konkurss Flautas spēles audzēkņiem

Jau IV gadu tiek rīkots Mazpilsētu un lauku MS konkurss flautas spēles audzēkņiem, kura organizēšanu ir uzņēmusies Ulbrokas  Mūzikas un mākslas skola. Šogad konkurss norisinājās attālinātajā, - video formātā. Savus priekšnesumus iesniedza četri pedagoģes Alla Pīlapas audzēkņi: Līva Eglīte (8.kl) un Mihails Pisarevs ( 1.kl.) ieguva 2.vietu, Līva Blumfelde (5.kl.) - 3.vietu. Konkursā debitēja Anna Ķere ( 1.kl.), saņemot pateicību no žūrijas, un ieguva skatuves pieredzi. Paldies koncertmeistaram Valdim Tensonam un flautas skolotājai Allai Pīlapai!

Sveicam Elīnu Janu Aukmani ar 3.vietu konkursā!

7.maijā Ozolniekos  norisinājās X Starptautiskais mazpilsētu un lauku mūzikas skolu Pūšaminstrumentu spēles audzēkņu konkursu “Ozolnieki 2021”.

Tajā piedalījās mūsu skolas saksofoniste Elīna Jana Aukmane un ieguva 3.vietu savā grupā! Lepojamies ar mūsu audzēkni un viņas pedagogu Albertu Kekļu ar panākumiem!

31.03.2021. XI Starptautiskais konkurss.

31.martā Plungē, Lietuvā norisinājās XI Starptautiskais virtuālais  bērnu un jauniešu pūšaminstrumentu solistu un ansambļu konkurss vairākās kategorijās. Konkursantu sniegumi bija jāiesūta videoformātā, kurus izvērtēja starptautiska žūrija. Konkursā piedalījās dalībnieki no 8 Eiropas valstīm: Portugāles, Rumānijas, Igaunijas, Latvijas, Baltkrievijas, Ukrainas, Krievijas un Lietuvas. Konkursā pavisam piedalījās 210 dalībnieki, sart kuriem bija arī Dobeles mūzikas skolas 7.klases saksofona spēles audzēkņi Elīna Jana Aukmane un Rainers Mozulis. Pedagoga Alberta Kekļas audzēkņi piedalījās kategorijā "Džeza mūzika' un ieguva laureātu 2.vietas.

Sveicam audzēkņus  Elīnu Janu, Raineru un pedagogu Albertu Kekļu ar sasniegumiem starptautiskajā konkursā!

26.12.2020. Kad satiekas mūzika un deja...

Tuvojoties svētkiem tapis Deju Studijas PAnda un Dobeles mūzikas skolas Ziemassvētku projekts koncertzālē ZINTA.
PAnda: šogad svētki pavisam citādāki, varbūt mierīgāki, klusāki, skatītāju rindas tukšas un nedaudz skumjas sirdī, bet brīžiem šķiet, ka tikai ar vienu acu skatienu starp svešiniekiem pietiek, lai viens otru saprastu un atbalstītu!
Varbūt vairāk varam novērtēt to, kas iepriekš ir bijis pats par sevi saprotams, to, kas uz kādu brīdi šobrīd atņemts, bet tiks atdots! Varbūt varam ievilkt dziļu elpu, izvēdināt savu prātu un miesu, varbūt saprast cik pavisam maz mums ikdienā vajadzīgs un cik daudz lieka mūsu nemitīgajā skrējienā ir! Varbūt mums visa ir bijis par daudz, bet varbūt pats svarīgākais vienmēr bijis vismazāk novērtētākais?
Pārdomu laiks - varbūt tiešām veikalu skrējiens, ciemošanās un dāvanu kalni var pagaidīt nākamo gadu un šogad ir laiks apsēsties un godīgi ar sevi aprunāties, skatoties acīs un sirdī un atbildot neizvairoties!
Paldies Dobeles mūzikas skolai par iespēju un skaisto sadarbību, kuras rezultātā pirms kāda laika tapa šis video, ko kā sveicienu dāvājam šajā svētku laikā!
Paldies flautistei Līvai Eglītei, pianistam Valdim Tensonam un flautas skolotājai Allai Pīlapai!
Lai harmoniski - esam veseli, stipri un pateicīgi! 🙂
Video: @blue_sky_media_lv

08.10.2020. Zēnu kora koncerts (sapulce) vecākiem

Ceturtdienas vakarā Zēnu kora dziedātāji ielūdza savus vecākus uz koncertu "Tikšanās rudenī".  Koncertā izskanēja latviešu tautasdziesmas a capella un darbi no dziesmu svētku repertuāra ( diriģente K.Zandersone). Roberts Ozoliņš atsakaņoja solo - Em.Dārziņa dziesmu "Teici to stundu , to brīdi" ( ped. K.Buraka), klavieru solo  Kristers Sauka atskaņoja I.Arnes "Kukaburra"un spāņu komponista "Čigānu dziesmu" ( ped.A.Klāsone). Visu muzikālo priekšnesumu koncertmeistars - Valdis Tensons.

Pēc koncerta notika pārrunas ar vecākiem un bērniem par mācību procesu, drošības un kārtības noteikumiem skolā, e-klases jaunumiem, zēnu balss lūzumu un higiēnu, kā arī vecāku pārstāvja ievēlēšana darbam Skolas padomē.

24. - 26.09.2020. K.Štrāla XX Starptautiskais konkurss "Jaunais flautists" Jūrmalā

Jau 20.reizi Latvijā norisinājās Kārļa Štrāla Starptautiskais konkurss " Jaunais flautists", kurā savu dalību  pieteica konkursanti no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Polijas un  Ukrainas. Situācija pasaulē un arī mūsu kaimiņvalstīs ir ienesusu korekcijas konkursa norisē. Ārzemju dalībnieki savas programmas iesūtīja video formātā, un visa konkursa norise tika translēta tiešraidē internetā.

Mūsu skolu pārstāvēja 5.klases audzēkne Līva Blumfelde ar savu skolotāju Allu Pīlapu un koncertmeistaru Valdi Tensonu. Konkurss notika divās kārtās, kur katrā no tām bija noteikts olbigātais skaņdarbs - latviešu komponistu darbi. 1.kārtā A.Altmaņa "Tautiskais motīvs" un 2.kārtā M. Kalniņas Etīde. Bez tiem bija jāsagatavo arī izvēles skaņdarbi. Konkursu izvērtēja starptautiska žūrija.

Līvas grupā piedalījās  15 dalībnieki, no kuriem 7 tika izvirzīti uz 2.kārtu - starp tiem bija arī mūsu audzēkne.  Tas ir liels sasniegums  konkurēt ar vadošajām Latvijas mūzikas skolām un godam pārstāvēt Dobeles mūzikas skolu!

Pateicamies flautistei  Līvai Blumfeldei  un pedagogiem Allai Pīlapai un Valdim Tensonam par ieguldīto darbu un  labo sniegumu konkursa abās kārtās!